Avdelingsleder

Hanneke Ørne Bruce 
hanneke.orne.bruce@bfe.oslo.kommune.no
Mobil: 41626802

Bo- og omsorgstiltak

Astrid Aasen – fagkonsulent
astrid.aasen@bfe.oslo.kommune.no
Mobil: 48169877

Helle Haave - fagkonsulent
Mobil: 46847371
 
Rosa Phan - fagkonsulent
Mobil: 90136651
 
Tordis Lauvdal - fagkonsulent (sykmeldt)
tordis.lauvdal@bfe.oslo.kommune.no
Mobil: 48169832
 
Keleta Fasil - konsulent
Mobil: 90043675
 

Kveldstilbudet

Hanna Kahrs Henriksen - fagkonsulent
hanna.kahrs.henriksen@bfe.oslo.kommune.no
Mobil: 47508980

Lene Hovland Rennestraum – fagkonsulent 
lene.hovland.rennestraum@bfe.oslo.kommune.no
Mobil: 95137198
 
 

Awale Warsame
awale.yusuf.warsame@bfe.oslo.kommune.no