Avdelingsleder

Hanneke Ørne Bruce (permisjon)
hanneke.orne.bruce@bfe.oslo.kommune.no
Mobil: 41626802

Alan Bendu (fungerende avdelingsleder)

alan.bendu@bfe.oslo.kommune.no
Mobil: 98903971

 

Bo- og omsorgstiltak

Astrid Aasen – fagkonsulent
astrid.aasen@bfe.oslo.kommune.no
Mobil: 48169877

Tordis Lauvdal - fagkonsulent 
tordis.lauvdal@bfe.oslo.kommune.no
Mobil: 48169832
 
Helle Haave - fagkonsulent
Mobil: 46847371
 
Keleta Fasil - konsulent
Mobil: 90043675
 

Kveldstilbudet

Hanna Kahrs Henriksen - fagkonsulent
hanna.kahrs.henriksen@bfe.oslo.kommune.no
Mobil: 47508980

Rosa Phan - fagkonsulent
Mobil: 90136651
 

Anne Ellen E.Bru
anne.ellen.eibak.bru@bfe.oslo.kommune.no

Awale Warsame
awale.yusuf.warsame@bfe.oslo.kommune.no

Lene Hovland Rennestraum – fagkonsulent (permisjon)
lene.hovland.rennestraum@bfe.oslo.kommune.no
Mobil: 95137198